Zobacz więcej Rury i złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Rury i złączki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik 150 mm 90 stopni ocynk

Trójnik 150 mm 90 stopni ocynk

52,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik to element przeznaczony do łączenia rur potrzebnych do stworzenia systemu wentylacyjnego – będzie on niezbędny w instalacjach kominowych. Wykonany został z ocynkowanej blachy, co zapewnia mu doskonałą odporność na wpływ wysokich temperatur. W naszej ofercie dostępne są również modele w innych rozmiarach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Trójnik wykorzystasz podczas tworzenia systemu wentylacyjnego niezbędnego do zapewnienia odpowiedniej pracy instalacji kominowej. W związku z tym znajdzie on zastosowanie w czasie budowy Twojego domu lub innych budynków użytkowych. Element umożliwia scalenie ze sobą 3 przewodów i poprowadzenie rur zgodnie z własnymi potrzebami. Trójnik powstał z ocynkowanej blachy, czyli materiału o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Nie będzie niszczał pod wpływem wysokich temperatur, a także oprze się korozyjnemu działaniu wilgoci. Dostępne są także inne trójniki tej marki, abyś mógł wybrać model w interesującym Cię rozmiarze. Proponujemy również inne złącza do systemów kominowych, więc z łatwością wybierzesz potrzebne Ci akcesoria.

    • Precyzyjnie wykonany
    • Szczelny
    • Łatwe łączenie kielichowe

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu150mm
    Maksymalna temperatura robocza250°C
    MateriałStal
    Kod produktu5907587902800