Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik 2-ścienny Spiroflex 80/125 mm z deklem biały
Strzałka w prawo

Trójnik 2-ścienny Spiroflex 80/125 mm z deklem biały

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik 2-ścienny Spiroflex 80/125 mm przyda Ci się do instalacji centralnego ogrzewania w Twoim domu. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje wytrzymałość i trwałość elementów. Trójnik zamontujesz na wyjściu z kotła. Odpowiednią uszczelkę znajdziesz w komplecie. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją. Trójnik 2-ścienny Spiroflex dostępny jest w kolorze białym.

   Cechy i zalety

    Trójnik 2-ścienny Spiroflex 80/125 mm z deklem to produkt, który wykorzystasz do instalacji centralnego ogrzewania w Twoim gospodarstwie domowym. Przyda Ci się do stworzenia systemu powietrzno-spalinowego. Bez problemu zamontujesz go na wyjściu z kotła. Dzięki niemu upewnisz się, że proces spalania przebiega prawidłowo. Wykonano go ze stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością na wysokie temperatury. Posłuży Ci przez długi czas. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Trójnik 2-ścienny Spiroflex dostępny jest w kolorze białym. Inne tego typu produkty znajdziesz w szerokiej ofercie sieci sklepów Castorama. Szukaj ich w sklepach stacjonarnych lub na naszej stronie internetowej.

    • Wykonany z stali nierdzewnej
    • Pomalowany proszkowo na kolor biały
    • Uszczelka w komplecie

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5907520944423