Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Trójniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Trójniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik 3/4” chrom

Trójnik 3/4” chrom

26
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Funkcjonalny trójnik 3/4 jest wykorzystywany do połączeń rur przy pracach wodociągowych czy kanalizacyjnych. Produkt posiada 3 wyloty, dzięki czemu możesz wykonać odgałęzienie boczne sieci. Uniwersalne elementy stosowane są w instalacjach wodnych, powietrznych i gazowych. Produkt z chromu jest bardzo wytrzymały i zarazem antykorozyjny, dzięki czemu instalacja będzie służyła przez wiele lat.

  Cechy i zalety

  Trójnik 3/4 w kolorze chrom to uniwersalny element, który znajduje zastosowanie w instalacjach wodnych, gazowych czy powietrznych. Produkt umożliwia wykonanie odgałęzienia bocznego instalacji. Trójnik 3/4 jest powszechnie używany w przyłączach wodnych do zmywarek czy pralek. Został wykonany z mosiądzu, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały i wykazuje właściwości antykorozyjne. Nadaje się do rur kanalizacyjnych czy sanitarnych o określonych średnicach. Produkt umożliwia trwałe i solidne połączenie rur różnych producentów, tworząc szczelną oraz bezpieczną sieć w Twoim domu. Trójniki w łatwy sposób zamontujesz, możesz je także dodatkowo uszczelnić nicią hydrauliczną. W prezentowanej ofercie znajdziesz także elementy w innych rozmiarach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorChrom
   MateriałMosiądz
   Kod produktu5906340673506