icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Trójniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Trójniki

Strzałka w prawo

Trójnik 3/4” mosiądz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik 3/4” mosiądz
25,48
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Funkcjonalny trójnik 3/4 znajduje zastosowanie przy instalacjach wodnych, gazowych i powietrznych. Element składa się z 3 wylotów, dzięki temu umożliwia odgałęzienia sieci bocznej. Produkt został wykonany z solidnego i wytrzymałego mosiądzu, dzięki czemu jest odporny na korozję i zniszczenia mechaniczne. Przybiera kolor miedziano-rudawy.

  Cechy i zalety

  Trójnik 3/4 wykonany z mosiądzu to praktyczna część każdej instalacji sieci kanalizacyjnej czy sanitarnej, posiadająca 3 wyloty. Produkt jest niezastąpionym elementem przyłaczeniowym w systemach wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych. Element umożliwia wykonanie odgałęzienia bocznego sieci. Nadaje się zarówno do instalacji wodnej, gazowej jak i powietrznej. Trójnik z mosiądzu jest wyjątkowo wytrzymałym i solidnym elementem, wykazującym właściwości antykorozyjne. Dzięki temu, instalacja będzie szczelna, służąc przez wiele lat. Produkt jest przeznaczony do rur drenarskich o określonych średnicach, które łączy się za pomocą różnego rodzaju gwintów. Dzięki temu, że trójniki mają określony system mocowania, zapewniają solidne połączenie rur różnych producentów. W ofercie znajdują się też trójniki o innych rozmiarach gwintów.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   KolorMosiężny
   MateriałMosiądz
   Kod produktu5906340673476