Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Trójniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Trójniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik 3/8” chrom

Trójnik 3/8” chrom

16
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trwały trójnik 3/8 wykonany z mosiądzu to niezbędny element w instalacji sanitarnej lub kanalizacyjnej. Zastosujesz go do wykonania odgałęzień rur w instalacji gazowej, powietrznej, jak i wodnej. Element jest wyjątkowo trwały, a ponadto wykazuje właściwości antykorozyjne. Produkt jest także odporny na uszkodzenia mechaniczne.

  Cechy i zalety

  Trójnik 3/8 sprawdzi się w każdej instalacji kanalizacyjnej. Część składa się z 3 wylotów, dzięki czemu umożliwia wykonanie odgałęzienia i rozdzielania sieci bocznej systemu. Nadaje się zarówno do instalacji wodnej, gazowej, jak i powietrznej. Chrom jest wyjątkowo wytrzymałym i solidnym metalem. Materiał nie ulegnie działaniu szkodliwej korozji ani uszkodzeniom nawet podczas długotrwałej eksploatacji. Dzięki temu, instalacja z chromu będzie szczelna i zapewni bezpieczne użytkowanie przez długi czas. Rury drenarskie łączy się za pomocą różnego rodzaju gwintów. Wszystkie trójniki mają określony, uniwersalny system mocowania, dzięki czemu można nimi łączyć rury różnych producentów. Dostępne są również trójniki o innych rozmiarach gwintów: 1/2 czy 3/4.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorChrom
   MateriałMosiądz
   Kod produktu5906340673483