icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Trójniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Trójniki

Strzałka w prawo

Trójnik 3/8” mosiądz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik 3/8” mosiądz
16,48
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wysokiej jakości trójnik o wymiarach 3/8 znajdzie zastosowanie podczas prac kanalizacyjnych i wodociągowych. Produkt został wykonany z solidnego mosiądzu, dzięki czemu jest wytrzymały i cechuje się wysoką odpornością na korozję oraz pękanie. Trójniki stosuje się przede wszystkim do odgałęzienia bocznego instalacji wodnej, powietrznej i gazowej.

  Cechy i zalety

  Trójnik o wymiarach 3/8 wykonany z mosiądzu to element stosowany powszechnie podczas prac kanalizacyjnych i wodociągowych. Za pomocą produktu można wykonać różnego rodzaju odgałęzienia boczne sieci czy instalacji wodnej, gazowej i powietrznej, dostosowując ją do układu pomieszczenia. Elementy z mosiądzu łączy się za pomocą gwintów. Trójnik jest odporny na korozję, dzięki czemu umożliwia bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Zastosujesz go przede wszystkim do rur gładkich z mosiądzu o określonej średnicy. Trójnik to produkt uniwersalny, dlatego znajdzie zastosowanie w łączeniu rur większości producentów. Połączone rury za pomocą trójników są wyjątkowo szczelne i wytrzymałe, zapewniając bezpieczne funkcjonowanie instalacji.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   KolorMosiężny
   MateriałMosiądz
   Kod produktu5906340673452