Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik Komin-Flex 87 st. 150 mm

Trójnik Komin-Flex 87 st. 150 mm

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik pozwala na podłączenie kotła do przewodu kominowego – służy do odprowadzania spalin z kotłów gazowych, olejowych oraz opalanych drewnem. Ponieważ jest odporny na wysokie temperatury oraz korozyjne działanie kwasów, zapewnia prawidłową pracę całej instalacji. Łatwo go dopasujesz do innych elementów i rur instalacyjnych układu kominowego dostępnych w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Trójnik znajduje zastosowanie jako element pozwalający na podłączenie kotła do przewodu kominowego wykonanego pod kątem 87 stopni. Element przyłącza kominowego odprowadza spaliny od urządzenia grzewczego do komina w Twoim domu. Może być stosowany w układach kominowych współpracujących z kotłami gazowymi, olejowymi oraz opalanymi drewnem – łatwo go dopasujesz w trakcie remontu używanej lub budowy nowej instalacji. Element został wykonany z wytrzymałej blachy stalowej, która jest odporna na działanie wysokich temperatur i kwasów. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo instalacji oraz jej bezawaryjne działanie. Dzięki ochronie antykorozyjnej trójnik jest odporny na działanie rdzy. W ofercie dostępne są również inne elementy systemu kominowego, z których zbudujesz wkład kominowy do pieca w Twoim domu.

    • Odporny na wilgoć
    • Nierdzewny
    • Niepalny

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuAdapter do rury spalinowej
    Maksymalna temperatura robocza450°C
    Maksymalne ciśnienie robocze0bar
    Odporność na korozjęOdporny na korozję
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5907726508054