Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik Komin-Flex 87 st. 80 mm

Trójnik Komin-Flex 87 st. 80 mm

97,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik Komin-Flex pozwoli Ci cieszyć się niezawodną instalacją kominową. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej na długo zachowuje swoje właściwości – nie ulega pękaniu ani korozji. Z powodzeniem zastosujesz go do kotłów kondensacyjnych oraz jako wkład zabezpieczający do komina ceramicznego. Sprawdź także złączki, daszki i rozety maskujące.

   Cechy i zalety

    Zadbaj o funkcjonalny system kominowy! Zaopatrz się w niezawodne i wytrzymałe elementy, takie jak trójnik Komin-Flex 87 st. 80 mm. Dzięki niemu uzupełnisz instalację i zapewnisz jej wkład zabezpieczający do komina ceramicznego. Bez obaw możesz zastosować go także do kotła kondensacyjnego. Trójnik Komin-Flex został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje odporność na korozję i długi czas bezproblemowej eksploatacji. Element nie zmienia kształtu i nie pęka, dzięki czemu zapewnia Ci bezpieczeństwo i szczelność całego systemu. Trójnik został wyprodukowany w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz także inne części niezbędne do wykonania wytrzymałego systemu kominowego, takie jak rozety maskujące, kolanka, złączki oraz daszki.

    • Nadaje się także do kotłów kondensacyjnych

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuAdapter do rury spalinowej
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5907726592879