Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik PCV Pipelife 200 x 160 mm 88°

Trójnik PCV Pipelife 200 x 160 mm 88°

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki trójnikowi PCV rozgałęzisz ciąg odpływu ścieków, a jednocześnie zredukujesz średnicę rury z większej na mniejszą, co pozwoli Ci dostosować instalacje do różnych pomieszczeń. Kielichowy system montażu zapewnia łatwe łączenie elementów bez użycia narzędzi, a tworzywo PCV gwarantuje wytrzymałość. Dostępne są także inne warianty prezentowanego modelu.

   Cechy i zalety

    Trójnik PCV to element niezwykle pomocny przy tworzeniu nawet najbardziej skomplikowanych fragmentów instalacji ściekowej. Pozwala on nie tylko na rozgałęzienie odpływu pod kątem prostym, ale również redukuje ciąg z rury o większej średnicy do przewodu mniejszego. Dzięki temu będziesz więc mógł idealnie dostosować przepływ kanalizacji do każdego pomieszczenia. Co więcej, użycie zakończeń kielichowych pozwoli Ci szybko i fachowo podłączyć wyrób, bez konieczności wyciągania narzędzi. Zamontowana instalacja będzie działać bez zarzutu przez długi czas, za sprawą wytrzymałego tworzywa PCV, które idealnie sprawdza się w systemach wodno-kanalizacyjnych. Nasz asortyment oferuje Ci także możliwość doboru innych wariantów tego produktu.

    • Wysoka odporność na korozję i oddziaływanie chemiczne, biologiczne
    • Wysoka wytrzymałość
    • Niski ciężar
    • Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się tłustych substancji
    • Wysoka trwałość

    Specyfikacja techniczna

    Kąt88°
    NormaPN-EN 1401-1:2009
    MateriałPVC
    Kod produktu5905485422185