Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik PCV Pipelife 45° 110 / 110 mm

Trójnik PCV Pipelife 45° 110 / 110 mm

36,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik kanalizacyjny sprawdzi się podczas własnoręcznego tworzenia instalacji kanalizacyjnych, których zadaniem jest skuteczne odprowadzanie ścieków z gospodarstwa domowego. Produkt cechuje się znakomitą trwałością i wytrzymałością, ponieważ wykonany został z polichlorku winylu odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wody.

   Cechy i zalety

    Trójnik kanalizacyjny to niezbędny element każdej funkcjonalnej kanalizacji – za jego pomocą będziesz w stanie samodzielnie stworzyć cały system odprowadzania ścieków z mieszkania. Łączy on ze sobą 3 rury, spełniając tym samym funkcję rozgałęziacza i idealnie nadając się do tworzenia odpływów. Trójnik wyposażony został z połączenia kielichowe, które dzięki swojej maksymalnej szczelności zapewniają przewodom bezawaryjne działanie przez długi czas. Produkt powstał z polichlorku winylu – materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wobec czego nie będzie niszczał podczas przypadkowych uderzeń. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne trójniki tej marki, dzięki czemu zaopatrzysz się w model potrzebny Ci podczas pracy.

    • Wysoka odporność na korozję i oddziaływanie chemiczne, biologiczne
    • Wysoka wytrzymałość
    • Niski ciężar
    • Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się tłustych substancji
    • Wysoka trwałość

    Specyfikacja techniczna

    Kąt45°
    NormaISO 9001:2008
    Kod produktu5905485421409