Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik PCV Pipelife 88° 110 / 110 mm
Strzałka w prawo

Trójnik PCV Pipelife 88° 110 / 110 mm

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik kanalizacyjny przeznaczony jest do łączenia ze sobą 3 rur, wobec czego z pewnością znajdzie zastosowanie podczas tworzenia funkcjonalnego systemu odprowadzania ścieków w Twoim gospodarstwie domowym. Wykonany został z polichlorku winylu, zatem jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz też inne trójniki tej marki.

   Cechy i zalety

    Trójnik kanalizacyjny doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ za jego pomocą będziesz w stanie w łatwy sposób stworzyć funkcjonalny system kanalizacji zewnętrznej. Produkt posiada kielichowe połączenia, więc składanie poszczególnych elementów jest wyjątkowo proste – ponadto ten sposób łączenia cechuje się także szczelnością i zapewnia przewodom wysoką trwałość. Trójnik został wyprodukowany z polichlorku winylu, czyli materiału lekkiego, lecz jednocześnie charakteryzującego się ponadprzeciętnymi właściwościami wytrzymałościowymi – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wody, więc nie będzie niszczał podczas użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz też inne trójniki tej marki, spośród których wybierzesz odpowiadający Ci model.

    • Wysoka odporność na korozję i oddziaływanie chemiczne, biologiczne
    • Wysoka wytrzymałość
    • Niski ciężar
    • Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się tłustych substancji
    • Wysoka trwałość

    Specyfikacja techniczna

    Kąt90°
    NormaISO 9001:2008
    Kod produktu5905485403771