Zobacz więcej Trójniki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Trójniki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik PE Pipelife równoprzelotowy 32 x 32 x 32 mm

Trójnik PE Pipelife równoprzelotowy 32 x 32 x 32 mm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik równoprzelotowy to kształtka , która łączy trzy rury hydrauliczne – przeznaczona jest do budowania systemów wodnych z tworzywa PE. Element zapewnia szczelność łączonej instalacji. Kolano cechuje się lekkością i wytrzymałością – nie ulega niszczeniu pod wpływem większości substancji chemicznych zawartych w przesyłanej cieczy.

   Cechy i zalety

    Trójnik równoprzelotowy to element, który umożliwia połączenie trzech rur wodociągowych i kanalizacji bytowo-gospodarczej. Element jest częścią systemu przewodów PE, które służą do przesyłania wody i ciśnieniowego odwadniania kanalizacji. Produkt został wykonany z mocnego tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe na działanie większości chemikaliów mogących znajdować się w ściekach odprowadzanych z gospodarstwa domowego. Trójnik posiada specjalne elementy montażowe, dzięki którym łączone rury mają gładkie ściany, co zapewnia niskie opory przepływu cieczy oraz skutkuje optymalną drożnością kanalizacji. Dzięki temu instalacja zapewnia bezawaryjną pracę. W naszej ofercie znajdziesz też inne elementy do łączenia rur i przewodów, takie jak redukcje i kształtki, które ułatwią Ci budowę solidnej sieci kanalizacyjnej lub wodociągowej w Twoim domu.

    • Szczelność połączenia
    • Łatwość i szybkość montażu
    • Wysoka wytrzymałość

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuTrójnik do rur instalacji wodnej
    MarkaPipelife
    Kąt90°
    Średnica produktu32mm
    KolorNiebiesko - czarny
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5905485422673