Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Truskawka Elsanta Verve 6 szt.

Truskawka Elsanta Verve 6 szt.

22,98
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Truskawka Elsanta Verve to deserowa odmiana truskawki o dużych i smacznych owocach. Idealnie nadaje się na balkon i do ogródka. Jest plenna i mocno odporna na zmienne warunki klimatyczne. Optymalne pH gleby dla tej odmiany truskawki mieści się w granicach 5,5-6,2. Podłoże przed nasadzeniem powinno być dokładnie oczyszczone i wzbogacone w składniki odżywcze.

   Cechy i zalety

    Truskawka Elsanta Verve 6 szt. spełni Twoje marzenia o słodkich i dorodnych owocach na wyciągnięcie ręki. Jeśli zadbasz o dobrej jakości glebę, Twoje plony będą jeszcze bardziej obfite. Pamiętaj, aby ziemia, na której zasadzisz truskawki, była dokładnie odchwaszczona, szczególnie z mleczu i perzu. Powinna być również zasobna w próchnicę i składniki mineralne, co można osiągnąć za pomocą dobrego kompostu. Truskawka Elsanta Verve potrzebuje podłoża przewiewnego, o uregulowanych stosunkach wodnych. Kwitnie ona od marca do czerwca i jest niezwykle plenna. Prezentowany produkt sprawdzi się również na balkonie. Z owoców truskawki przygotujesz zdrowe kompoty, soki, dżemy czy koktajle. W naszym sklepie znajdziesz też inne rodzaje truskawek, np. wiszącą, która ciekawie ozdobi taras czy ogród.

    • Idealna na balkon
    • Plenna
    • Podawana w wielopaku

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny200mm
    Nazwa łacińskaFragaria x ananassa
    OdmianaElsanta
    Instrukcje dotyczące sadzeniaGlebę trzeba dokładnie odchwaścić, szczególnie z mleczu i perzu; zwiększyć ilość próchnicy i znacznie poprawić jakość gleby możemy poprzez jej mocne zasilenie kompostem; Idealne podłoże powinno być żyzne, zasobne w próchnicę, dostatecznie przewiewne o uregulowanych stosunkach wodnych; optymalne ph zawiera się w przedziale 5,5 - 6,2
    Kod produktu5059340168005