icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Truskawka Verve P9

Truskawka Verve P9

5,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Truskawka Verve charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na mroźne powietrze. Umieszczona w donicy na balkonie, ozdobi go w oryginalny sposób. Tak samo ciekawie będzie prezentować się w ogrodzie. Przed nasadzeniem należy zwiększyć ilość próchnicy w ziemi, natomiast wiosną trzeba wzmocnić truskawkę dobrym nawozem, najlepiej płynnym.

   Cechy i zalety

    Truskawka Verve P9 jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i umieszcza się ją w gruncie latem. Charakteryzuje się dużą plennością. Wymaga gleby żyznej, bogatej w próchnicę, dobrze odchwaszczonej, przede wszystkim z mleczu i perzu. Jej optymalne pH zawiera się w przedziale 5,5-6,2. Truskawka verve wymaga też regularnego podlewania. Podczas sadzenia uważaj, aby nie zasypać listków nasady liści z nowymi pąkami. Natomiast późną jesienią obłóż truskawkę słomą, aby uchronić ją przed chłodem. Ściółkowanie truskawek ma też zabezpieczyć przed rozwojem różnych chorób. Truskawka verve jest pysznym dodatkiem do wielu dań i przystawek. W ofercie sklepu znajdziesz różne rodzaje truskawek oraz środków potrzebnych do ich pielęgnacji.

    • Idealna na balkon
    • Plenna
    • Odporna na nasze warunki klimatyczne

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny200mm
    Nazwa łacińskaFragaria x ananassa
    OdmianaPolka
    Instrukcje dotyczące sadzeniaGlebę trzeba dokładnie odchwaścić, szczególnie z mleczu i perzu; zwiększyć ilość próchnicy i znacznie poprawić jakość gleby możemy poprzez jej mocne zasilenie kompostem; Idealne podłoże powinno być żyzne, zasobne w próchnicę, dostatecznie przewiewne o uregulowanych stosunkach wodnych; optymalne ph zawiera się w przedziale 5,5 - 6,2
    Kod produktu5059340167961