icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Truskawka wisząca Verve w doniczce C1,5

Truskawka wisząca Verve w doniczce C1,5

22,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Truskawka wisząca Verve w doniczce C1,5 nadaje się do uprawy na balkonie lub w ogródku. To roślina plenna, która powtarza owocowanie. Zapewni Ci smaczne owoce, a przy tym jest łatwa w uprawie. Nie wymaga większych przestrzeni, dlatego nadaje się do uprawy w skrzynkach lub doniczkach. Odmiana ta kwitnie wiosną. Pierwsze zbiory będziesz mógł zebrać latem.

   Cechy i zalety

    Truskawka wisząca Verve w doniczce C1,5 jest idealną odmianą do uprawy na balkonie. Możesz hodować ją w doniczkach lub skrzynkach. Nadaje się także do posadzenia w ogródku. Zapewnij jej żyzną glebę, a w okresie od lipca do października zapewni Ci pyszne owoce. Truskawka wisząca Verve w doniczce C1,5 to roślina plenna. Powtarza owocowanie, dlatego nie wymaga wymiany, co sezon. Produkt ten najlepiej rośnie na glebie zasobnej w próchnicę. Okres jej kwitnienia przypada na maj i czerwiec. Roślina oferowana jest w doniczkach jako gotowy do przesadzenia produkt. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wybrać również inne odmiany truskawek. Skorzystaj także z wielu innych dostępnych roślin, z których stworzysz kwiecisty ogród lub warzywny ogródek przy domu.

    • Idealna na balkon
    • Plenna
    • Powtarza owocowane

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny200mm
    Nazwa łacińskaFragaria x ananassa
    OdmianaOstara
    Instrukcje dotyczące sadzeniaGlebę trzeba dokładnie odchwaścić, szczególnie z mleczu i perzu; zwiększyć ilość próchnicy i znacznie poprawić jakość gleby możemy poprzez jej mocne zasilenie kompostem
    Kod produktu5903991690425