icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Truskawka wisząca Verve

Truskawka wisząca Verve

22,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Truskawka wisząca Verve charakteryzuje się różowymi kwiatami. To odmiana, która powtarza owocowanie. Dodatkowo ta odmiana licencyjna nadaje się do uprawy na balkonie oraz w ogrodzie. Daje pyszne owoce w okresie od maja do września. Produkt zakupisz jako gotową do przesadzenia roślinę, którą możesz uprawiać w większych doniczkach lub skrzynkach balkonowych.

   Cechy i zalety

    Truskawka wisząca Verve to odmiana Toscana. Charakteryzuje się okresem kwitnienia i owocowania od maja do września. Produkt ten oferowany jest jako gotowa do posadzenia roślina. Możesz uprawiać ją na balkonie w skrzynkach lub dużych doniczkach. Nadaje się także do uprawy w ogródku i posadzenia bezpośrednio w ziemi. Truskawka wisząca Verve ma różowe kwiaty. Jest także odmianą licencyjną. Roślina powtarza owocowanie, dlatego nie będzie wymagała wymiany po jednym sezonie. Zapewni Ci natomiast pyszne owoce przez długi czas. Zadbaj o żyzną glebę dla niej i podłoże zasobne w próchnicę. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wybrać wiele różnych roślin owocowych, a także ozdobnych. Znajdziesz również szeroki wybór nasion, które zapewnią Ci smaczne warzywa lub piękne kwiaty.

    • Różowe kwiaty
    • Powtarza owocowanie
    • Odmiana licencyjna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny200mm
    Nazwa łacińskaFragaria x ananassa
    OdmianaToscana
    Instrukcje dotyczące sadzeniaGlebę trzeba dokładnie odchwaścić, szczególnie z mleczu i perzu; zwiększyć ilość próchnicy i znacznie poprawić jakość gleby możemy poprzez jej mocne zasilenie kompostem; Idealne podłoże powinno być żyzne, zasobne w próchnicę, dostatecznie przewiewne o uregulowanych stosunkach wodnych; optymalne ph zawiera się w przedziale 5,5 - 6,2
    Kod produktu5059340167992