Zobacz więcej Trzonki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Trzonki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trzonek drewniany do miotły 120 cm
Strzałka w prawo

Trzonek drewniany do miotły 120 cm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz dłużej korzystać ze swojej miotły? Zaopatrz się zatem w trzonek drewniany do miotły. Jest bardzo trwałym i wytrzymałym produktem. Zapewnia także komfortowe użytkowanie i dużo łatwiejsze sprzątanie terenu wokół domu. Element ten jest bardzo prosty w montażu. Wystarczy włożyć go do gniazda części roboczej i przykręcić w celu zamontowania. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Trzonek drewniany do miotły 120 cm jest bardzo praktycznym elementem, który pozwoli Ci wydłużyć żywotność miotły. Trzonek został wykonany z drewna. Dzięki temu jest trwały, wytrzymały, a przy tym komfortowy w użytkowaniu. Dodatkowo nie musisz martwić się o korozję. Trzonek drewniany do miotły z łatwością zamontujesz. Wystarczy włożyć go do gniazda w części roboczej. Dokręcenie do oporu w celu zamontowania zapewnia trwałe połączenie. Wykorzystaj ten trzonek, aby wymienić uszkodzony, stary element. Szczególnie jeśli część robocza nadal dobrze spełnia swoją funkcję. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz wiele różnych akcesoriów i narzędzi do ogrodów. Możesz także zaopatrzyć się w praktyczne części zamienne do nich.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuUchwyt
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
     Długość produktu1200mm
     Długość uchwytu1200mm
     Średnica produktu25mm
     Szerokość produktu25mm
     Waga produktu315g
     MateriałDrewno
     Kod produktu5059340087450