Zobacz więcej Deszczówka i oczyszczanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tunel rozsączający 150 l

Tunel rozsączający 150 l

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tunel rozsączający to produkt pomocny przy oczyszczaniu ścieków przy domach jednorodzinnych lub też działkach rekreacyjnych. Został wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości. Dzięki temu ma zwartą oraz lekką konstrukcję. Prezentowany tutaj tunel ma ożebrowanie wzmacniające konstrukcję. Produkt może być również wykorzystany do magazynowania i rozsączania wód opadowych.

   Cechy i zalety

    Tunel rozsączający 150 l to produkt wykonany z polietylenu wysokiej gęstości. Dzięki temu jego konstrukcja jest niezwykle lekka, a przy tym zwarta. Tunel ma również ożebrowanie, które dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Tunel rozsączający jest przeznaczony do rozsączania w gruncie ścieków, które zawierają zanieczyszczenia z procesów przemysłowych oraz gospodarstw domowych. Budowa tunelu z serii BioClean pozwala na wykorzystanie go do magazynowania oraz rozsączania wód opadowych. Pojemność tunelu wynosi sto pięćdziesiąt litrów. Jeden tunel rozsączający powinien być przeznaczony na każde 15m2 powierzchni połaci dachowej lub powierzchni, z której zbierana jest woda przy zbiornikach na wodę deszczową. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie wiele przydatnych produktów. Sprawdź dostępny asortyment!

    • Wykonane z PEHD (polietylenu wysokiej gęstości)
    • Produkty o zwartej i lekkiej konstrukcji
    • Dwa przyłącza wentylacji niskiej fi 110
    • Każdy tunel posiada ożebrowanie wzmacniające konstrukcję

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBioClean
    Pojemność zbiornika150L
    MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
    Kod produktu5901095522550