icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Tyczki, podpórki i paliki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Tyczki PCV dł. 180 cm śr. 20-22 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tyczki PCV dł. 180 cm śr. 20-22 mm
Strzałka w prawo
8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tyczka bambusowa jest elementem szeroko wykorzystywanym w ogrodnictwie i sadownictwie – zastosujesz ją jako podpórkę do podwiązywania różnych roślin uprawnych i ozdobnych. Świetnie sprawdza się na przykład jako tyczka do pomidorów, sadzonek drzew owocowych lub wysoko rosnących kwiatów. Bambus jest wytrzymały na pękanie i wilgoć – został pokryty PCV.

  Cechy i zalety

  Bambusowa tyczka jest często wykorzystywana w ogrodnictwie i sadownictwie do podwiązywania kwiatów, sadzonek drzew owocowych i warzyw. Produkt został dodatkowo pokryty polichlorkiem winylu, dzięki czemu jest w pełni odporny na wilgoć i działanie czynników pogodowych, dlatego nie gnije wbity w podłoże i można go używać przez wiele sezonów. Tyczka przytrzymuje przywiązane do niej rośliny i chroni je przed połamaniem w wyniku powiewów wiatru lub ciężaru owoców. Ma zielony kolor, przez co łatwo ją zakamuflować liśćmi i łodygami roślin i dlatego nie psuje estetyki ogrodu. Świetnie sprawdza się również jako akcesorium do podwiązywania kwiatów uprawianych w doniczkach w domu. Jest dostępna w wielu różnych rozmiarach do wyboru, więc łatwo ją dopasujesz do wysokości uprawianej rośliny.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorGreen
   MateriałBambus
   PowłokaPowłoka z PVC
   Kod produktu5905620009554