icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Tyczki, podpórki i paliki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Tyczki PCV dł. 210 cm śr. 20-22 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tyczki PCV dł. 210 cm śr. 20-22 mm
Strzałka w prawo
12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tyczka została wykonana z mocnego surowca – drewna bambusowego, które dodatkowo zostało pokryte warstwą polichlorku winylu, dzięki czemu jest wytrzymałe na wilgoć i pękanie. Dlatego świetnie sprawdza się jako podpórka dla roślin ogrodowych i doniczkowych. Jej kolor nie wyróżnia się na tle zieleni ogrodu. Tyczka jest dostępna w różnych rozmiarach do wyboru.

  Cechy i zalety

  Tyczka z bambusa służy do podwiązywania roślin uprawianych w Twoim domu lub ogrodzie. Świetnie sprawdza się na przykład do przytrzymywania sadzonek drzewek owocowych, pomidorów, słoneczników, wysokich kwiatów ozdobnych itp. Przyda się również jako podpórka dla roślin doniczkowych hodowanych w domu. Można ją wykorzystać do budowy kratek, na których będą rosły pnącza winogron lub ozdobnych bluszczy. Tyczka jest wytrzymała na czynniki pogodowe – łodygi naturalnego bambusa pokryto dla wzmocnienia PCV, dzięki czemu są odporne na wilgoć. To sprawia, że można ich używać przez wiele sezonów. Produkt jest dostępny w różnych długościach do wyboru, więc z pewnością znajdziesz element dopasowany do wysokości uprawianych roślin.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorGreen
   MateriałBambus
   PowłokaPowłoka z PVC
   Kod produktu5905620009561