Zobacz więcej Chemia instalacyjna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Chemia instalacyjna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tytanowa mastyka epoksydowa Bisan 40 g

Tytanowa mastyka epoksydowa Bisan 40 g

34,98
/ szt.
874,50
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tytanowa mastyka przyda Ci się w czasie usuwania przecieków powstałych na rurach. Cechuje się znakomitą przyczepnością, ponieważ wykonana została z masy epoksydowej. Idealnie sprawdza się zarówno na PCV, jak też miedzi lub żeliwie. Rozprowadzana jest nie tylko przez specjalistów, ale też majsterkowiczów samodzielnie przeprowadzających drobne naprawy.

   Cechy i zalety

    Tytanowa mastyka wykorzystywana jest w celu reperowania instalacji, gdyż umożliwia łatwą likwidację przecieków bez konieczności demontażu konstrukcji. Jest wyjątkowo funkcjonalna, ponieważ idealnie sprawdza się zarówno na PCV, jak też miedzi lub żeliwie – bezproblemowo dostosujesz ją do własnych potrzeb. Stosowana jest nie tylko przez specjalistów, ale także zwykłych majsterkowiczów samodzielnie przeprowadzających drobne prace naprawcze. Preparat wykonany z masy epoksydowej charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, dlatego zapewnia pożądany rezultat pracy na długi czas – zreperowanej za jego pomocą instalacji nie będziesz musiał często odnawiać. Środek po stwardnieniu możesz zostać poddawany obróbce podobnie jak metal, wobec czego mastyka jest szczególnie praktyczna.

    • Szybka naprawa instalacji bez konieczności demontażu
    • Łatwa aplikacja
    • Możliwość obróbki mechanicznej po utwardzeniu
    • Szybka naprawa instalacji bez konieczności demontażu, produkt łatwy w aplikacji

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903978702462