Zobacz więcej Uchwyty do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uchwyty do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt do rur miedzianych pojedynczy 4 szt. 28 mm

Uchwyt do rur miedzianych pojedynczy 4 szt. 28 mm

9,98
/ opak.
2,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt pojedynczy do rur miedzianych znajdzie zastosowanie podczas wykańczania oraz remontowania rozmaitych budynków. Przeznaczony jest do przytwierdzania do ścian przewodów, będących niezbędnymi elementami wyposażenia instalacji wodnych, gazowych oraz grzewczych. W naszej ofercie dostępne są także uchwyty w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Uchwyt pojedynczy do rur miedzianych doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju budynkach użytkowych, ponieważ umożliwia stworzenie instalacji grzewczej, wodnej oraz gazowej, które są niezbędne w codziennym życiu. Produkt przeznaczony jest do mocowania do powierzchni przewodów, a ponieważ jest uniwersalny, z powodzeniem możesz go stosować zarówno na ścianach, jak i na sufitach – daje Ci to dodatkowe możliwości rozprowadzania rur po mieszkaniu. Uchwyt powstał z kopolimeru oraz metalu, więc wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe – materiały te są bowiem odporne na uderzenia oraz szkodliwe działanie wody i wysokich temperatur. W zestawie znajdziesz 4 uchwyty, więc będziesz mógł je stosować blisko siebie w celu zapewnienia konstrukcji jak najlepszej stabilności.

    • Wytrzymałość
    • Odporność na uszkodzenia
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Orientacja montażuPozioma lub pionowa
    MateriałKopolimer i metal
    Kod produktu5907465167222