Zobacz więcej Elektrody

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Elektrody

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt elektrodowy Most 300 A

Uchwyt elektrodowy Most 300 A

41,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie uchwytu elektrodowego umożliwia Ci spawanie w każdej pozycji. Elektroda jest tak dogodnie zamocowana, że nie stanowi przeszkody dla wybranej przez Ciebie pozycji czy też miejsca pracy. Oferowany uchwyt jest doskonałym rozwiązaniem dla spawania elektrodą otuloną, czyli najbardziej uniwersalną i najczęściej wybieraną metodą spawania.

   Cechy i zalety

    Decydując się na spawanie metodą MMA, warto zaopatrzyć się w specjalnie wyprofilowany uchwyt dedykowany właśnie tej metodzie. Ze względu na to, że ten rodzaj pracy jest najbardziej znany i najchętniej wybierany podczas spawania, uchwyt elektrodowy powinien zasilić skrzynkę na narzędzia każdego majsterkowicza lub też znaleźć się w przydomowym pomieszczeniu gospodarczym. Ważnym autem wyrobu jest fakt, że nadaje się on do pracy w każdej pozycji – nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu praca przebiega znacznie szybciej oraz płynniej. Produkt jest w pełni bezpieczny dla użytkowników, ponieważ nie stwarza zagrożenia porażenia prądem – jest w pełni izolowany. Wytrzymałość uchwytowi gwarantuje wykonanie z takich materiałów jak metal oraz polimer.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMost
     Maksymalny rozmiar elektrody5mm
     Minimalny rozmiar elektrody3.2mm
     Szerokość produktu43mm
     Wysokość produktu405mm
     MateriałMetal i polimer
     Kod produktu5906340850778