icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe wieszaki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Wieszaki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt Masterline Pro 250 mm biały
Strzałka w prawo

Uchwyt Masterline Pro 250 mm biały

91,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uchwyt łazienkowy to element niezbędny do wyposażenia tych łazienek, z których na co dzień korzystają osoby niepełnosprawne. Uchwyt pomaga podczas wstawania, siadania oraz ułatwia kąpiel, stanowi bowiem solidną podporę przy wykonywaniu podstawowych ruchów. Może być przykręcony do ściany – wystarczy, że dobierzesz do mocowania wkręt odpowiadający strukturze tynku.

  Cechy i zalety

  Uchwyt łazienkowy to element wyposażenia zarówno domowej, jak i publicznej toalety. Szczególnie ważny jest w tych pomieszczeniach, z których korzystają osoby niepełnosprawne z trudnością poruszające się po toalecie. Dzięki temu, że mogą chwycić za prezentowany przedmiot, wstawanie, siadanie lub wykonywanego kroku jest pewniejsze i nie stwarza niebezpieczeństwa przewrócenia się. Uchwyt mocujesz bezpośrednio do ściany przy urządzeniach sanitarnych, np. umywalce, WC czy prysznicu. Wykonany z mocnego materiału i w kolorze białym wkomponuje się w wyposażenie łazienki, szczególnie tej urządzonej w jasnych kolorach. W ofercie posiadamy także uchwyty w innych kolorach i rozmiarach, zatem z pewnością dobierzesz produkt najbardziej odpowiedni do Twojej łazienki.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu250mm
   SeriaPro
   KolorBiały
   MateriałStal nierdzewna
   Docelowe pomieszczenieŁazienka
   Kod produktu5901487047784