LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe wieszaki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Wieszaki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt Masterline Pro 655 mm chrom
Strzałka w prawo

Uchwyt Masterline Pro 655 mm chrom

128
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany uchwyt Masterline Pro to produkt, który zamontujesz w swojej łazience w celu zwiększenia bezpieczeństwa domowników. Ułatwi on korzystanie z urządzeń sanitarnych czy kabiny prysznicowej zwłaszcza dzieciom oraz osobom starszym i w rezultacie zmniejszy się ryzyko upadku np. przy poślizgnięciu. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej, dlatego możesz być pewny jego trwałości.

   Cechy i zalety

    Montując dostępny tu uchwyt Masterline Pro w swojej łazience, zapewnisz wszystkim domownikom większe poczucie bezpieczeństwa. Produkt możesz zamontować w pobliżu urządzeń sanitarnych, a także np. w kabinie prysznicowej, co znaczenie ułatwi korzystanie z pomieszczenia, zwłaszcza osobom starszym oraz dzieciom. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej co sprawia, że jest bardzo solidny. Dodatkowo montuje się go poprzez przykręcenie do podłoża, dlatego jest on trwale przytwierdzony. Obie te właściwości sprawiają, że z powodzeniem można wesprzeć na nim nawet ciężar całego ciała. Stosując tego rodzaju produkty w swoim domu, zaaranżujesz pomieszczenia przyjazne dla wszystkich członków rodziny. Uchwyt ma chromowaną powierzchnię, dlatego będzie pasował do klasycznych elementów armatury łazienkowej.

     Specyfikacja techniczna

     SeriaPro
     Maksymalne obciążenie150kg
     KolorChrom
     MateriałStal nierdzewna
     Docelowe pomieszczenieŁazienka
     Kod produktu5901487047838