Zobacz więcej Rury i złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Rury i złączki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt montażowy Darco 150 x 50 mm ocynkowany

Uchwyt montażowy Darco 150 x 50 mm ocynkowany

5,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt montażowy sprawdza się podczas dystrybucji gorącego powietrza, wentylacji oraz przepływu klimatyzacji. Łączy się z kanałem prostokątnym, także dostępnym w naszej szerokiej ofercie. Stalowy kolor i gładkie powierzchnie znacznie ułatwiają montaż. Dobrze komponują się też z innymi akcesoriami w tym uniwersalnym odcieniu.

   Cechy i zalety

    Oferowany tutaj uchwyt montażowy to element niezbędny przy instalowaniu kominka. Jest bardzo trwały i został wyprodukowany w Polsce. Wykonany w całości z dobrej jakości blachy ocynkowanej, wyróżnią się odpornością na gorące temperatury, osiągające nawet 250 stopni Celsjusza – sprawdzi się w kominkach domowych czy restauracyjnych. Produkt jest bardzo wytrzymały, dlatego przez lata będzie służył domownikom. Jest też niezwykle funkcjonalny – nadaje się tak samo dobrze do dystrybucji gorącego powietrza, wentylacji, jak i klimatyzacji. Uchwyt łączy się z kanałem prostokątnym, który także znajdziesz w naszych sklepach – pasują do siebie względem rozmiaru i koloru. Mając na uwadze Twoje potrzeby – znajdziesz u nas także inne akcesoria kominowe, takie jak kształtki i rury.

    • Prosta konstrukcja
    • Łatwość montażu
    • Precyzja wykonania

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Kod produktu5907803625742