icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe wieszaki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Wieszaki i uchwyty

Strzałka w prawo

Uchwyt nad wannę 305 mm satyna nikiel

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt nad wannę 305 mm satyna nikiel
66,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zamocowanie uchwytu nad wannę to sposób na ułatwienie wykonywania codziennych domowych czynności pielęgnacyjnych. Ten niewielki produkt został wykonany z wysokiej jakości materiału, który pozwala na jego długotrwałe użytkowanie. W znacznym stopniu zwiększa funkcjonalność pomieszczeń. Uchwyt został wykonany w taki sposób, aby umożliwić każdemu bezpieczne wychodzenie z wanny. Jego montaż polega na przykręceniu do powierzchni ściany. Może posłużyć również jako dodatkowy wieszak na ręcznik.

  Cechy i zalety

  Uchwyt nad wannę jest praktycznym rozwiązaniem dla polepszenia komfortu Twojej łazienki. Produkt zajmuje zajmuje niewiele miejsca. Został wykonany z nierdzewnej stali szczotkowanej, a błyszczący chrom nadaje mu eleganckiego wyglądu. Uchwyt został skonstruowany w taki sposób, aby każdy z łatwością mógł z niego korzystać. Grubość elementu sprawia, że zarówno dziecko, jak i osoba starsza bez problemu będą mogły przytrzymać się uchwytu podczas korzystania z wanny. Montaż produktu jest możliwy nie tylko w domowej łazience, ale również miejscach rekreacyjnych, takich jak basen lub spa. Jego prostota oraz uniwersalność pozwolą umieścić uchwyt na każdej przestrzeni, tym samym ułatwiając Ci swobodne wykonywanie wszelkich czynności w pomieszczeniu, w którym się on znajduje. Uchwyt jest połączeniem jakości i perfekcji, która Twojemu pomieszczeniu doda komfortu i wygody.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ mocowaniaWkręt
   KolorSatyna nikiel
   MateriałStal
   Docelowe pomieszczenieŁazienka
   Kod produktu5901487718516