icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe wieszaki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Wieszaki i uchwyty

Strzałka w prawo

Uchwyt nad wannę Bisk srebrny 228 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt nad wannę Bisk srebrny 228 mm
Strzałka w prawo
42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uchwyt nad wannę jest dobrym rozwiązaniem, jeśli poszukujesz wygody w Twoim domu. Ten niewielkich gabarytów produkt znacząco ułatwia wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych. Został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nie jest podatny na uszkodzenia i zapewnia długie użytkowanie. Uchwyt jest przeznaczony do umieszczenia w łazience oraz innych pomieszczeniach wewnętrznych. Montaż odbywa się poprzez przykręcenie produktu do ściany, srebrny kolor nadaje mu dodatkowych walorów estetycznych.

  Cechy i zalety

  Uchwyt nad wannę to idealne wsparcie dla Twojej łazienki. Produkt ułatwia korzystanie z wanny, może również posłużyć jako dodatkowy wieszak na ręczniki. Dzięki zastosowaniu do jego produkcji stali nierdzewnej, zapewnia długotrwałe użytkowanie podczas codziennych czynności. Produkt przeznaczony jest do umieszczenia także w innych pomieszczeniach wewnętrznych, w których może ułatwić poruszanie. Montaż uchwytu jest nieskomplikowany, a wszystkie niezbędne do tej czynności elementy znajdują się w zestawie. Poza tym, że uchwyt jest użyteczny, został dodatkowo wzbogacony o walory estetyczne. Dzięki barwie satyny może posłużyć jako element dekoracyjny, który sprawi, że Twoja łazienka poza spełnianiem funkcji praktycznej stanie się również eleganckim pomieszczeniem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu228mm
   Średnica produktu19mm
   Typ mocowaniaWkręt
   EfektEfekt chromu
   KolorSrebrny
   MateriałStal nierdzewna
   Docelowe pomieszczenieŁazienka
   Kod produktu5901487712750