Zobacz więcej Pozostałe wieszaki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Wieszaki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt nad wannę Bisk srebrny 305 mm
Strzałka w prawo

Uchwyt nad wannę Bisk srebrny 305 mm

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt nad wannę usprawni funkcjonowanie Twojej łazienki. Produkt służy do zamontowania nad wanną, ułatwiając tym samym wykonywanie czynności pielęgnacyjnych podczas kąpieli. Służy również jako dodatkowy wieszak na ręczniki. Montaż polega na przykręceniu uchwytu do dowolnej powierzchni. Dzięki wykorzystaniu do produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest wysoce wytrzymały. Uchwyt solidnie trzyma się powierzchni, na której został umieszczony. Poza poprawieniem komfortu użytkowania Twojej łazienki i dzięki wykonaniu produktu w kolorze srebrnym, nadaje on pomieszczeniu nowoczesnego wyglądu.

   Cechy i zalety

    Uchwyt nad wannę to prosty element, który w znacznym stopniu zwiększy komfort użytkowania Twojej łazienki. Produkt służy do zamontowania na ścianie, dzięki czemu ułatwia wychodzenie z wanny po kąpieli. Poza tą funkcją, może być również wykorzystywany jako naścienny wieszak na ręcznik. Montaż produktu ogranicza się jedynie do przykręcenia go w wybranym miejscu. Uchwyt został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która umożliwia długotrwałe użytkowanie oraz chroni produkt przed drobnymi uszkodzeniami. Dzięki zastosowaniu solidnych elementów, uchwyt będzie trwale trzymał się wybranej powierzchni. Poza swoją funkcją praktyczną, odznacza się wyjątkowymi cechami estetycznymi. Dostępny jest w kolorze srebrnym i nada Twojej łazience luksusowego wyglądu.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu305mm
     Średnica produktu25mm
     Typ mocowaniaWkręt
     KolorSrebrny
     MateriałStal nierdzewna
     Docelowe pomieszczenieŁazienka
     Kod produktu5901487718509