Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt rynnowy doczołowy Ocean 125 mm grafitowy

Uchwyt rynnowy doczołowy Ocean 125 mm grafitowy

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt rynnowy doczołowy został wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału. Dzięki temu produkt zachowa nienaganną formę, jak i będzie stabilnie utrzymywał rynnę, co wpłynie na poprawne działanie systemu. Wyrób w kolorze grafitowym możesz dopasować do różnych elewacji, zarówno klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych.

   Cechy i zalety

    Za pomocą uchwytu rynnowego będziesz mógł solidnie przytwierdzić rynny do połaci dachowej, nadając konstrukcji odpowiednią stabilność. Dzięki temu powstały system będzie działał bezawaryjnie przez długi czas. Produkt stanowi integralną część systemu, dlatego możesz go wykorzystać także podczas modernizacji starszej instalacji. Element został wykonany z wytrzymałego mechanicznie materiału, jakim jest PCV. Tworzywo sztuczne jest zabezpieczone przed wpływem czynników pogodowych, jak i jest odporne na uszkodzenia, co sprawia, że znakomicie sprawdzi się jako część trwałego systemu. Konstrukcja sprawdzi się przy większych budynkach, jak obiekty użyteczności publicznej, domy jedno lub wielorodzinne czy budynki przemysłowe.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu125mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241616536