icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt rynnowy doczołowy Ocean 75 mm brązowy

Uchwyt rynnowy doczołowy Ocean 75 mm brązowy

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt rynnowy umożliwia solidne przymocowanie rynny do dachu, co usprawnia działanie całego systemu. Dzięki temu konstrukcja z powodzeniem zabezpieczy Twoją elewację i dom przed szkodliwym działaniem wody oraz innych opadów atmosferycznych. Uchwyt cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, ponieważ został wyprodukowany z tworzywa PCV.

   Cechy i zalety

    Uchwyt znajdzie zastosowanie w konstrukcji rynnowej. Z jej pomocą skutecznie odprowadzisz wodę deszczową do kanalizacji, dzięki czemu zabezpieczysz elewację swojego domu przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Uchwyt umożliwia solidne połączenie rynny z dachem, dzięki czemu system działa sprawnie i nie ulegnie uszkodzeniu pod wpływem szkodliwych czynników mechanicznych. Konstrukcja sprawdzi się w każdym budynku, ponieważ zabezpiecza elewację przed powstawaniem na jej powierzchni plam oraz odprysków. Produkt nie będzie niszczeć pod wpływem wody, ponieważ do jego produkcji wykorzystano wytrzymały materiał – tworzywo PCV. To znacznie wydłuża żywotność elementu i całego systemu. Uchwyt posiada brązową barwę – uniwersalny kolor sprawia, że z powodzeniem dobierzesz do produktu inne, niezbędne detale konstrukcji.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu75mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241615782