Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt rynnowy krótki Ocean 100 mm grafitowy

Uchwyt rynnowy krótki Ocean 100 mm grafitowy

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt rynnowy krótki posłuży Ci do prawidłowego zamocowania rynien, tak by powstała konstrukcja była stabilna, jak i bezpieczna. Element w kolorze grafitowym warto zastosować na jasnych elewacjach, tworząc ciekawe, kontrastowe zestawienie. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór elementów w klasycznym brązowym kolorze.

   Cechy i zalety

    Uchwyt rynnowy został wykończony w kolorze grafitowym, który nadaje mu estetyczny wygląd. Element świetnie sprawdzi się do zamocowania rynien, sprawiając, że cały system odpowiedzialny za zbieranie wody deszczowej będzie stabilny oraz trwały. Element został wykonany z wytrzymałego PCV. Materiał jest chroniony przed niszczącym działaniem temperatur, dlatego idealnie sprawdzi się w konstrukcji znajdującej się na zewnątrz, wpływając na jej trwałość. Dzięki systemowi będziesz mógł zatroszczyć się o wygląd elewacji, która nie będzie czerniała od wilgoci, a na jej powierzchni nie pojawią się plamy. Produkt jest kompatybilny z innymi częściami systemu, co pozwoli Ci na samodzielne zamocowanie. W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne elementy do zbudowania systemu.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu100mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241616024