Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt rynnowy krótki Ocean 125 mm grafitowy

Uchwyt rynnowy krótki Ocean 125 mm grafitowy

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt rynnowy krótki to akcesorium niezbędne do prawidłowego przytwierdzenia część systemu odprowadzającego wodę. Element charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia, jak i niekorzystne działanie niskich temperatur, dzięki czemu konstrukcja rynnowa będzie bezawaryjnie działała przez długi czas. W naszej ofercie są dostępne także inne elementy.

   Cechy i zalety

    Sprawnie działający system rynnowy doskonale odprowadzi wodę z pokrycia dachowego i zmagazynuje ją w rurach kanalizacyjnych. Dzięki temu będziesz mógł zabezpieczyć pokrycie dachowe przed uszkodzeniem, a także zatroszczysz się o stan elewacji domu jednorodzinnego czy dużego budynku użyteczności publicznej. Uchwyt rynnowy nada konstrukcji stabilność. Element jest łatwy w montażu, dlatego możesz samodzielnie go przytwierdzić. Dzięki kompatybilności systemu nie będziesz miał problemu z dopasowaniem części. Wykończenie uchwytu w kolorze grafitowym sprawia, że cały system będzie się elegancko prezentował, skontrastowany z klasyczną elewacją. Nasza szeroka oferta obejmuje także inne elementy systemu – obejmy, rynny czy elementy złączne.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu125mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241616178