LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt rynnowy krótki Ocean 75 mm grafitowy

Uchwyt rynnowy krótki Ocean 75 mm grafitowy

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt rynnowy z PCV stanowi niezbędny element systemu rynnowego, który stabilizuje półotwarte rury. Dzięki temu cała konstrukcja jest trwała i posłuży Ci przez długi czas. Element jest wygodny w montażu, dlatego czynność możesz wykonać samodzielnie. Produkt posiada grafitowy odcień, który z łatwością dopasujesz do koloru elewacji.

   Cechy i zalety

    Uchwyt rynnowy krótki jest częścią systemu rynnowego. Element podtrzymuje rynnę, sprawiając, że konstrukcja jest trwała oraz stabilna. Tylko prawidłowe połączenie elementów sprawia, że system będzie działał bezawaryjnie. Dzięki niemu ochronisz elewację przed skutkami zawilgocenia i zminimalizujesz powstawanie plam i zacieków. Wpłyniesz także na wygląd pokrycia dachowego, jak i jego funkcjonalność. Uchwyt krótki, podobnie jak inne części systemu, został wykonany z tworzywa sztucznego. Dzięki wykorzystaniu materiału odpornego na czynniki pogodowe, świetnie sprawdzi się na zewnątrz. Produkt został wykończony w uniwersalny kolorze grafitowym. Będzie pasował do stolarki okiennej, koloru elewacji czy też dachu, tworząc spójną konstrukcję.

    • Łatwość montażu
    • Wysoka wytrzymałość
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu75mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241615232