Zobacz więcej Pozostałe wieszaki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Wieszaki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt uchylny Masterline Pro 700 mm chrom
Strzałka w prawo

Uchwyt uchylny Masterline Pro 700 mm chrom

398
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt uchylny Masterline Pro służy do stosowania w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych, w celu ułatwienia korzystania z dostępnych tam sprzętów, osobom niepełnosprawnym lub z ograniczoną sprawnością ruchów. Produkt jest bardzo wytrzymały, ponieważ wykonano go ze stali nierdzewnej i bez obaw można wesprzeć na nim ciężar ciała.

   Cechy i zalety

    Oferowany tu uchwyt kątowy to produkt, który zamontujesz w łazience lub toalecie, a także w innych pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych, które przystosowane są do korzystania przez osoby niepełnosprawne lub z ograniczoną sprawnością ruchową. Produkt umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzeń sanitarnych, co eliminuje ryzyko upadku lub utraty równowagi. Zastosowanie tego rodzaju produktów sprawi, że zaaranżujesz pomieszczenia przyjazne dla wszystkich użytkowników. Uchwyt został wykonany ze stali nierdzewnej, co sprawia, że jest solidny oraz dobrze znosi obciążenia. W rezultacie bez obaw można wesprzeć na nim nawet cały ciężar ciała. Powierzchnia uchwytu jest chromowana, dlatego też będzie pasował do baterii łazienkowych i innych elementów wyposażenia, utrzymanych w podobnej stylistyce.

    • Dedykowany osobom z dysfunkcją ruchu oraz osobom niepełnosprawnym

    Specyfikacja techniczna

    SeriaPro
    KolorChrom
    MateriałStal nierdzewna
    Docelowe pomieszczenieŁazienka
    Kod produktu5901487047876