Zobacz więcej Uchwyty do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uchwyty do rur

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyty do rur pojedyncze 22 mm 4 szt.
Strzałka w prawo

Uchwyty do rur pojedyncze 22 mm 4 szt.

3,18
/ opak.
0,80
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt do rur stanowi przydatny element podczas własnoręcznego tworzenia instalacji grzewczych, gazowych oraz wodnych w Twoim mieszkaniu. Umożliwia przytwierdzanie do ścian oraz sufitów rur, dzięki czemu są one stabilne oraz odporne na uszkodzenia. Produkt powstał z polipropylenu oraz metalu, więc jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Uchwyt do rur przeznaczony jest do tworzenia rozmaitych instalacji poprawiających komfort codziennego życia. Sprawdzi się więc w systemach wodnych, gazowych oraz grzewczych, pozwalając łatwo i skutecznie przytwierdzić przewody do ścian oraz sufitów. Taka możliwość pozwala Ci poprowadzić ciąg rur według własnego zamysłu, wykorzystując jak najkrótszą drogę. Uchwyt wykonany z polipropylenu oraz metalu posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia – jest odporny na szkodliwe działanie wody oraz wysokich temperatur. Produkt dostępny jest w 3 kolorach – szarym, czerwonym oraz białym – więc będziesz w stanie dopasować go do swoich wnętrz. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także uchwyty w innych rozmiarach, więc wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Montaż poziomy
    • Montaż pionowy
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu22mm
    MateriałMetal i polipropylen (PP)
    Kod produktu5907465167215