Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uchwyty do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uchwyty do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyty do rur pojedyncze 34 mm 4 szt.

Uchwyty do rur pojedyncze 34 mm 4 szt.

4,38
/ opak.
1,10
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt do rur doskonale sprawdzi się podczas remontowania lub wykańczania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Jest jednym z elementów potrzebnych do stworzenia sprawnej instalacji grzewczej, gazowej lub wodnej, ponieważ skutecznie mocuje do ścian tworzące je przewody. Wykazuje także znakomite właściwości wytrzymałościowe, ponieważ powstał z kopolimeru i metalu.

   Cechy i zalety

    Uchwyt do rur to element potrzebny podczas wykańczania każdego budynku. Umożliwia bowiem sprawne rozprowadzenie przewodów hydraulicznych po Twoich pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się przy rurach instalacji grzewczych, wodnych oraz gazowych – pozwala przymocować je do powierzchni, zapewniając stabilność oraz bezpieczeństwo całej konstrukcji. Ponadto uchwyt możesz stosować na ścianach oraz sufitach, co daje Ci dodatkowe możliwości rozplanowania biegu rur. Produkt powstał z kopolimeru oraz metalu, a więc materiałów charakteryzujących się doskonałą wytrzymałością mechaniczną – uchwyt będzie więc doskonale pełnił swoją funkcję przez długi czas. Dostępne są także uchwyty w innych rozmiarach, więc dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Wytrzymałość
    • Odporność na uszkodzenia
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu34mm
    Orientacja montażuPozioma lub pionowa
    MateriałKopolimer i metal
    Kod produktu5907465167246