Zobacz więcej Uchwyty kablowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Uchwyty kablowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyty kablowe okrągłe Elgotech 4 mm 25 szt.

Uchwyty kablowe okrągłe Elgotech 4 mm 25 szt.

4,18
/ opak.
0,17
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas prac wykończeniowych mogą być Ci potrzebne uchwyty kablowe okrągłe Elgotech. Sięgnij po te produkty, jeśli planujesz w mieszkaniu prace związane z prowadzeniem sieci elektrycznej. Uchwytami sprawnie i szybko przymocujesz przewód do podłogi lub ściany. Opakowanie zawiera dwadzieścia pięć sztuk uchwytów razem z dopasowanymi gwoździami.

   Cechy i zalety

    Jesteś w trakcie montażu instalacji elektrycznej? Chcesz w estetyczny sposób poprowadzić kable po powierzchni boazerii? Mogą Ci się przydać uchwyty kablowe okrągłe Elgotech 4 mm 25 szt. Produkty wykonane są z tworzywa sztucznego. Ich konstrukcja wzbogacona jest o niewielki gwóźdź. Umożliwia to szybki montaż elementu. Wystarczy precyzyjne uderzenie młotkiem. Nie będziesz potrzebował do tego żadnych innych narzędzi. Uchwyty kablowe okrągłe Elgotech pozwolą Ci estetycznie poprowadzić cienkie przewody elektryczne. Umożliwiają montaż do drewna, płyty gipsowej czy cegły. Możesz stosować je wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Białe tworzywo możesz pomalować lub pokryć tynkiem. W Castoramie znajdziesz także inne mocowania przewodów.

    • Prosty i szybki montaż przewodów do ścian
    • Montaż na różnych podłożach
    • Wytrzymałe

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Maksymalna średnica kabla4mm
    KolorBiały
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5907484338696