Zobacz więcej Chemia do myjek

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Myjki i akcesoria

Strzałka w prawo

Chemia do myjek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ultra piana aktywna Karcher 3 w 1
Strzałka w prawo

Ultra piana aktywna Karcher 3 w 1

34,98
/ szt.
34,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ultra piana aktywna Karcher to środek, który pozwoli Ci skutecznie i szybko usunąć trudne zabrudzenia. Nadaje się do mycia różnych pojazdów, w tym łodzi. Produkt wyróżnia się ulepszoną formułą, która aktywnie rozpuszcza brud. Chemię stosuj z lancą pianową. Dzięki niej środek zamieni się w łatwą do rozprowadzania oraz efektywną pianę czyszczącą.

   Cechy i zalety

    Ultra piana aktywna Karcher 3 w 1 to środek chemiczny, który przeznaczony jest do stosowania wraz z lancą pianową. Dzięki temu niewielka pojemność opakowania wystarczy Ci do umycia nawet dużej powierzchni. Lanca zamieni produkt w pianę o dużej efektywności czyszczenia. Produkt ten zapewnia szybkie mycie pojazdu, przyczepy oraz łodzi. Ultra piana aktywna Karcher 3 w 1 to ulepszona formuła aktywnie rozpuszczająca zanieczyszczenia i brud o różnym natężeniu. Produkt ten pokrywa zabrudzoną powierzchnię. Dzięki temu jest dużo bardziej wydajny niż inne środki myjące podobnego typu. Piana przylega do czyszczonej powierzchni, co umożliwia jej szybsze rozpuszczenie brudu. Zapoznaj się także z innymi środkami chemicznymi, które znajdziesz w ofercie sklepów Castorama.

    • Ulepszona formuła aktywnie rozpuszczająca brud
    • Zapewnia szybkie i efektywne czyszczenie
    • Działa drażniąco na skórę, powoduje poważne uszkodzenie oczu; stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

    Specyfikacja techniczna

    Bezpieczeństwo chemiczneNiebezpieczny: H315 Działa drażniąco na skórę. H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu. P102 Chronić przed dziećmi. P280 Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną / ochronę oczu/ochronę twarzy. P305 + P351 + P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P310 Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. P332 + P313 W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P302 + P352b W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody i mydła. P264 Dokładnie umyć po użyciu.
    Długość pojemnika215mm
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPrzechowywać w zamknięciu z zabezpieczeniem przed dziećmi.
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaTrzymać z dala od żywności, napojów i pasz. Chronić przed mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zbiornik trzymać szczelnie zamknięty.
    KompatybilnośćZ lancą pianową
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaKärcher
    Nazwa/numer modeluRM 615
    Objętość1L
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Szerokość pojemnika100mm
    Typ pojemnikaButelka
    Typ produktuDetergent do myjek ciśnieniowych
    Waga produktu1050g
    ZapachCytrynowy
    Kod produktu4039784712034