Zobacz więcej Poziomice i lasery

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Poziomice i lasery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uniwersalny przyrząd pomiarowy Jufisto

Uniwersalny przyrząd pomiarowy Jufisto

52,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny przyrząd pomiarowy Jufisto to produkt, którego nie może zabraknąć w Twojej skrzyni z narzędziami i urządzeniami. Przyda Ci się podczas przeprowadzania prac budowlano-remontowych lub wykończeniowych. Został wyposażony w funkcjonalne oznaczenia punktu środkowego i zerowego oraz wiele innych elementów, które ułatwią Ci pracę. Przyrząd objęty jest dwuletnią gwarancją.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny przyrząd pomiarowy Jufisto jest przydatny w każdym gospodarstwie domowym, i warsztacie. Należy także do niezbędnika fachowców budowlanych. Przy jego pomocy precyzyjnie oznaczysz punkty, w których będą znajdować elementy instalacyjne lub dekoracyjne. Produkt został wyposażony w czytelne oznaczenia, które określają położenie wzdłuż profilu dla instalacji hydraulicznych oraz gniazd elektrycznych. Oprócz tego przy pomocy dwóch libelli idealnie wyznaczysz pion i poziom. W razie potrzeby pomiary wzdłuż profilu przeniesiesz używając dwóch wygodnych przesuwnych znaczników. Uniwersalny przyrząd pomiarowy Jufisto oprócz funkcjonalności wyróżnia się doskonałym wykonaniem. Do produkcji wykorzystano aluminium. Materiał wyróżnia się wieloletnią trwałością.

    • Wbudowane 2 libelki w celu precyzyjnego wyznaczania pionu i poziomu
    • Przesuwne znaczniki wzdłuż profilu linijki do przenoszenia pomiarów
    • Oznaczenia punktu zerowego i punktu środkowego
    • Standardowe oznaczenia położenia wzdłuż profilu dla gniazdek elektrycznych, gniazd i instalacji hydraulicznych
    • Wbudowane prowadnice noża w obu znacznikach dla bezpiecznego cięcia
    • Oznaczanie zerowe i centralne oznaczenia ułatwiające centrowanie; standardowe oznaczenia gniazdek elektrycznych, gniazd i urządzeń sanitarnych; poręczny chwytak do gwoździ, który pełni również funkcję wieszaka na przymiar oraz miernik rozmiaru wiertła

    Specyfikacja techniczna

    MateriałAluminium
    KolorSrebrny
    Kod produktu5902143163718