Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Urządzenie rozruchowe Yato Power Bank 9000 mAh
Strzałka w prawo

Urządzenie rozruchowe Yato Power Bank 9000 mAh

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt YATO YT-83081 to połączenie funkcjonalności power banka oraz urządzenia rozruchowego do samochodu czy motocykla. Posiada również wbudowaną latarkę ze specjalną funkcją SOS. Dzięki niemu naładujesz swój telefon oraz tablet, a w przypadku awarii akumulatora umożliwi rozruch Twojego pojazdu. Dostępne są także inne modele tego urządzenia.

   Cechy i zalety

    Urządzenie rozruchowe Yato Power Bank 9000 mAh posiada dwa wyjścia USB o napięciu 5V 2A. Umożliwi to naładowanie przeciętnego smartfona w około dwie godziny. Wbudowana elektronika pozwala wykorzystać również napięcie 12V do zasilania niewielkich odbiorników energii. Parametry produktu umożliwiają przy pełnym naładowaniu akumulatorów przeprowadzenie około 20 rozruchów pojazdów. Maksymalny prąd rozruchowy to 400A. Latarka w postaci diody LED doświetli najbliższe otoczenie, a dzięki funkcji SOS w awaryjnych sytuacjach umożliwi nam emisję sygnału świetlnego SOS w formie alfabetu morse’a. Produkt wyposażony jest w okablowanie potrzebne do rozruchu samochodu, oraz do podładowania większości urządzeń mobilnych. Urządzenie naładujemy zarówno z sieci domowej 230V w maksymalnie 3 godziny jak i z zapalniczki samochodowej. Objęte jest 12-miesięczną ochroną gwarancyjną. Jeśli szukasz urządzenia o innej pojemności, znajdziesz je w naszym sklepie.

    • Lekkie, bezprzewodowe źródło energii
    • Pozwalają na uruchomienie samochodu, motocykla, sprzętu ogrodniczego
    • Do silników benzynowych i diesla
    • Naładuje tablet, telefon i wiele innych urządzeń
    • 500 cykli ładowania i rozładowania

    Specyfikacja techniczna

    LatarkaTak
    Maksymalna temperatura pracy60.00°C
    Minimalna temperatura pracy-20.00°C
    Napięcie zasilania5 – 12V
    Skład chemiczny ogniwaLitowo-jonowe (Li-ion)
    Kod produktu5906083028847