Zobacz więcej Płyty budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka GoodHome Alara 100 x 4 cm
Strzałka w prawo

Uszczelka GoodHome Alara 100 x 4 cm

15,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uszczelka GoodHome Alara to szybki i skuteczny sposób na zakrycie szczeliny pomiędzy podłogą a dolnym modułem Alara. Dzięki temu nie wdziera się tam wilgoć i zanieczyszczenia, co pozwala utrzymać powierzchnie w należytej czystości. Listwa o grubości 5,5 mm zapobiega także przesuwaniu się modułu i chroni przed zarysowaniami.

   Cechy i zalety

    Jeżeli chcesz przez długi czas cieszyć się estetycznym wykończeniem ścian działowych, zadbaj o dokładnie zakrycie szczelin. Pomoże Ci w tym uszczelka GoodHome Alara 100 x 4 cm. Dzięki niej zamaskujesz luki powstające na styku podłogi oraz modułu dolnego, co chroni elementy przed działaniem wilgoci. Skutecznie zapobiega ponadto ślizganiu się modułów. Trwale zabezpiecza krawędź modułu oraz powierzchnię podłogi przed działaniem szkodliwych czynników mechanicznych. Co więcej, uszczelka GoodHome Alara znacząco ułatwia Ci utrzymanie przestrzeni w higienicznej czystości – brak szczelin to łatwiejszy dostęp do całej powierzchni każdego elementu. W naszej bogatej ofercie znajdziesz także pozostałe elementy, dzięki którym stabilnie zamontujesz i wykończysz ścianki działowe.

    • Można ją łatwo przyciąć nożyczkami do odpowiedniego rozmiaru, aby dopasować ją do wymiarów ścianki działowej

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuUszczelka ścianki działowej
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta5 lat​
    MarkaGoodHome
    Kod produktu3663602499503