icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uszczelki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka rury dopływowej WC Tycner podtynkowa
Strzałka w prawo

Uszczelka rury dopływowej WC Tycner podtynkowa

11,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uszczelka rury dopływowej WC Tycner podtynkowa sprawdzi się podczas wykonywania instalacji WC. To wargowa uszczelka o dużej szczelności. Produkt ten został wykonany z wytrzymałego materiału w czarnym kolorze. Dzięki uszczelce unikniesz awarii. Średnica uszczelki wynosi czterdzieści pięć milimetrów. Pozwala to dopasować ją do klasycznych rur dopływowych.

  Cechy i zalety

  Uszczelka rury dopływowej WC Tycner podtynkowa jest elementem przeznaczonym do stosowania w instalacjach WC. Dokładniej, uszczelka ta ma za zadanie zadbać o szczelność podłączonej rury dopływowej. Dzięki temu pozwala uniknąć zalania i nieszczelności w tworzonej instalacji. Uszczelka rury dopływowej WC Tycner podtynkowa została wykonana z gumy w czarnym kolorze. Materiał jest wytrzymały, trwały i zapewnia dobre właściwości uszczelniające. Dodatkowo guma dobrze znosi stały kontakt z wodą. Produkt ten jest przeznaczony do montażu podtynkowego. Średnica czterdziestu pięciu milimetrów umożliwia dopasowanie uszczelki do tradycyjnych rur dopływowych stosowanych w takich instalacjach. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz także pozostałe potrzebne uszczelki.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica produktu130mm
   MateriałGuma
   Kod produktu5901095520693