Zobacz więcej Uszczelki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki do rur

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka rury odpływowej WC Tycner podtynkowa
Strzałka w prawo

Uszczelka rury odpływowej WC Tycner podtynkowa

13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uszczelka rury odpływowej WC Tycner podtynkowa jest przeznaczona do stosowania w instalacjach WC. Produkt może być montowany pod tynkiem. Został wykonany z wytrzymałego i trwałego materiału w czarnym kolorze. Uszczelka zapewnia dobrą szczelność. Średnica osiemdziesięciu milimetrów sprawia, że bez trudu dopasujesz ją do tradycyjnych rur odpływowych.

   Cechy i zalety

    Uszczelka rury odpływowej WC Tycner podtynkowa jest przeznaczona do stosowania w instalacjach WC. Ten element będzie pasował do tradycyjnych rur odpływowych dzięki średnicy osiemdziesięciu milimetrów. Uszczelka rury odpływowej WC Tycner podtynkowa została wykonana z czarnej gumy. Materiał jest trwały i wytrzymały. Dodatkowo bardzo dobrze znosi stały kontakt z wodą i gwarantuje dobre właściwości uszczelniające. Produkt ten może być bez obaw montowany pod tynkiem. Uszczelka zapewni Ci szczelne łączenie rury odpływowej z resztą tworzonej instalacji. Z asortymentu sklepów Castorama dobierz również inne potrzebne uszczelki. Dzięki tym produktom unikniesz przeciekania wody. Uchronisz się także od zalania łazienki lub toalety w wyniku powstałej nieszczelności.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałGuma
     Kod produktu5901095520709