Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do podłóg

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelniacz Click Protect 125 ml

Uszczelniacz Click Protect 125 ml

22,98
/ szt.
183,84
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uszczelniacz to preparat pomocny podczas drobnych prac wykończeniowych. Dzięki niemu wykonana przez Ciebie podłoga z paneli będzie trwalsza i nie straci swojej funkcjonalności przez lata. Element służy do zabezpieczenia zamków w panelach laminowanych i podłogach warstwowych – zapobiegnie to przenikaniu wilgoci do ich wnętrza.

   Cechy i zalety

    Przy pomocy uszczelniacza z powodzeniem zabezpieczysz podłogę warstwową lub wykonaną z paneli laminowanych. Element świetnie sprawdzi się w miejscach narażonych na duże zawilgocenie – przede wszystkim w kuchni i łazience. Posłuży on do zabezpieczenia zamków, czyli miejsc łączenia. Jego zastosowanie sprawi, że woda nie będzie w nie wnikać, lecz zostanie wyparta na zewnątrz paneli. Dzięki temu poszczególne deski nie utracą swojej funkcjonalności na skutek zalania posadzki. Produkt jest bezbarwny, dlatego też nie wpłynie na wygląd podłogi. Możesz go z powodzeniem użyć na panelach wyprodukowanych z każdego materiału oraz utrzymanych w zarówno jasnej, jak i ciemnej barwie. Sprawdź też pozostałe akcesoria do wykańczania parkietu, które zgromadziliśmy w naszej ofercie.

    • Uszczelnia połączenia
    • Zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci podczas mycia podłóg

    Specyfikacja techniczna

    KolorNatural
    Kod produktu3549210024071

    Pobierz pliki PDF

    Instrukcja instalacji