LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uszczelniacze dekarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Uszczelniacze dekarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelniacz do dachów Ultrament 300 ml

Uszczelniacz do dachów Ultrament 300 ml

16,48
/ szt.
54,93
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masa uszczelniająca to doskonały środek do uszczelniania dachów, który z powodzeniem może być stosowany zarówno latem, jak i podczas deszczu czy śniegu. Skutecznie łączy szczeliny, tworząc bardzo trwałą spoinę. Produkt znajdzie zastosowanie podczas uszczelniania rynien, rur czy przewodów kominowych. Charakteryzuje się łatwą aplikacją i działa zaraz po nałożeniu.

   Cechy i zalety

    Uszczelniacz jest plastyczną jednoskładnikową masą bitumiczną przeznaczoną do napraw, uszczelniania, odnawiania i ochrony spoin, pęknięć i szczelin we wszystkich rodzajach pokryć dachowych. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży suchych i wilgotnych, takich jak papa, dachówki, beton czy drewno. Produkt z powodzeniem wykorzystasz do uszczelniania przewodów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i spalinowych, które przechodzą przez dach – środek tworzy na nich wodoodporną, trwałą spoinę, niepodatną także na promieniowanie UV oraz na zmienne warunki atmosferyczne. Cechuje się prostym sposobem użycia – nie musisz go mieszać, podgrzewać ani wypalać. Dzięki zastosowaniu żywic nie mięknie tak łatwo jak tradycyjne produkty tego typu, zatem nawet podczas upalnych dni będziesz mieć pewność, że nie spłynie z miejsca, w którym został nałożony.

    • Do obróbek blacharskich
    • Odporny na warunki atmosferyczne i UV
    • Do papy i gontów

    Specyfikacja techniczna

    MarkaUltrament
    BazaNa bazie bitumu
    Czas schnięcia24 godziny
    Objętość300ml
    KolorCzarny
    Kod produktu4002019621012