Zobacz więcej Zawieszki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zawieszki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszko trójkątne 16 x 12 mm mosiądz 1 szt.

Uszko trójkątne 16 x 12 mm mosiądz 1 szt.

0,68
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójkątne uszka przydadzą Ci się w momencie, kiedy chcesz ozdobić pomieszczenie w swoim domu bądź mieszkaniu, wieszając obraz na ścianie. Uszka są małe i proste w montażu, a dzięki specjalnej budowie po powieszeniu na nich obrazu bądź innego elementu są mało widoczne. Cała uwaga Twoich gości skupi się jedynie na tym, co przedstawia obraz lub inny element wykończenia wnętrz.

   Cechy i zalety

    Uszka wykonano z dobrej jakości stali, odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz zgięcia. Do montażu jednego elementu potrzebujesz dwóch małych gwoździ, które umieścisz w ramie obrazu, oraz jednego większego gwoździa, który wbijesz w ścianę w miejscu, w którym chcesz powiesić obraz. Uszka są dostępne na sztuki, co sprawia, że z łatwością dobierzesz ich tyle, ile w danej chwili jest Ci potrzebne. Dzięki trójkątnemu kształtowi powieszony dekoracja będzie bezpiecznie i prosto wisiała na ścianie. Tego typu hak możesz wykorzystać również do przywieszenia pamiątkowych fotografii w ramkach na ścianie lub dyplomów czy rysunków wykonanych przez Twoje dziecko. Do powieszenia większego obrazu najlepiej zamontować dwa uszka, po jednym na każdej stronie ramki.

    • Duża odporność na zginanie
    • Łatwość montażu
    • Pokryte ochronną powłoką zapobiegającą utlenianiu

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuHaczyk do obrazów
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Szerokość produktu12mm
    Wysokość produktu16mm
    Liczba sztuk1
    Grupa kolorystycznaCzarny
    Kod produktu3663602314912