Zobacz więcej Szpachle samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Szpachle samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Utwardzacz w tubce Novol Ultra 50 g

Utwardzacz w tubce Novol Ultra 50 g

14,98
/ szt.
29,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Utwardzacz w tubce Novol Ultra jest niezbędny podczas stosowania szpachli. Dzięki niemu substancja szybciej schnie. Jest także odporniejsza na uszkodzenia czy czynniki atmosferyczne. Utwardzacz jest łatwy w stosowaniu. Nadaje się do stosowania w motoryzacji. Może być wykorzystany do utwardzenia żywic przy naprawie ubytków materiału.

   Cechy i zalety

    Utwardzacz w tubce Novol Ultra 50 g jest produktem wykorzystywanym w motoryzacji. To bardzo praktyczna substancja, która polepsza właściwości szpachli. Nadaje się do użytku wraz z żywicami, które są wykorzystywane do wypełniania ubytków w metalu i w tworzywie sztucznym. Utwardzacz sprawia, że żywice są odporniejsze na czynniki atmosferyczne, wilgoć oraz na uszkodzenia mechaniczne. Utwardzacz w tubce Novol Ultra w czerwonym kolorze jest łatwy w użyciu. Substancja ta może także przyśpieszać wysychanie. Dzięki temu praca nad uzupełnianiem ubytków zajmie mniej czasu. Szybciej też uzyskasz zadowalające efekty. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz wiele przydatnych substancji, które są w stanie zmienić właściwości materiałów naprawczych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaNovol
     Typ produktuUtwardzacz
     PrzeznaczenieW motoryzacji - stosowany jest do utwardzania żywic przy naprawie ubytków materiału powierzchni metalowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych
     Waga produktu50g
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     KolorCzerwony
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Kod produktu5900061050226