icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkłady do wałków

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo

Wkłady do wałków

Strzałka w prawo

Wałek Anza Elite Titex mini 10 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek Anza Elite Titex mini 10 cm
25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wałek Anza Elite Titex mini sprawdzi się wszędzie tam, gdzie masz utrudniony dostęp do powierzchni wymagających malowania. Produkt został przygotowany z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu gwarantuje dobre krycie. Nadaje się głównie do powierzchni, które są średnio gładkie. To między innymi ściany w kuchniach albo łazienkach.

  Cechy i zalety

  Malowanie miejsc o niewielkiej powierzchni, na przykład rantów albo fragmentów przy ścianach, wymaga zastosowania odpowiedniego produktu. Taki jest właśnie wałek Anza Elite Titex mini 10 cm. Produkt ten został przygotowany z wysokiej jakości materiału, czyli poliestru. Zapewnia on gładkie wykończenie oraz bardzo dobre krycie. To sprawia, że świetnie sprawdzi się w przypadku nie tylko ścian i sufitów, ale również stolarki okiennej. Wałek Anza Elite Titex mini sprawdzi się w połączeniu ze wszystkimi rodzajami przedłużaczy z tej samej firmy. Dzięki niemu malowanie będzie o wiele szybsze, a przy okazji znacznie łatwiejsze. Sprawdź również pozostałe dostępne wałki z tej kolekcji, które znajdziesz w asortymencie sklepu.

  • Szerokie zastosowanie
  • Bardzo dobra siła krycia
  • Jednolite wykończenie
  • Przeznaczony jest do malowania średnio gładkich ścian, sufitów i podłóg, zwłaszcza w kuchniach i łazienkach oraz pomieszczeniach, które wymagają gładkich powierzchni dla łatwego utrzymania czystości

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
  MarkaAnza
  Długość wałka100mm
  Wysokość runa9mm
  Typ runaPoliester
  Kod produktu7311490028959