icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo

Wałki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek do fasad Favorite 18 cm

Wałek do fasad Favorite 18 cm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wałek marki Favorite służy do wygodnego i skutecznego pokrywania farbą fasad budynków mieszkalnych, gospodarczych i użytkowych. Dzięki niemu bez znacznego nakładu siły pomalujesz szorstkie powierzchnie – włosie skutecznie dociera do każdego zagłębienia i zapewnia precyzyjne krycie. Produkt został wykonany z poliakrylu, który cechuje się dobrą chłonnością.

  Cechy i zalety

  Wałek marki Favorite służy do wygodnego i skutecznego pokrywania farbą fasad budynków mieszkalnych, gospodarczych i użytkowych. Dzięki niemu bez znacznego nakładu siły pomalujesz szorstkie powierzchnie – włosie skutecznie dociera do każdego zagłębienia i zapewnia precyzyjne krycie. Produkt został wykonany z poliakrylu, który cechuje się dobrą chłonnością – zapobiega więc rozpryskiwaniu się farby i brudzeniu gruntu. Sprawnie aplikuje farby akrylowe, emulsyjne i klejowe, nie pozostawia plam, zacieków czy smug. Wałek jest przymocowany do rączki za pomocą zacisku – to pozwala na wygodniejsze czyszczenie elementów i sprawną wymianę zużytej części. W ofercie marki Favorite znajdziesz zarówno wałki do malowania rozległych płaszczyzn, jak i produkty mini, które pozwolą Ci precyzyjnie wykończyć trudno dostępne miejsca.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica rdzenia wałka80mm
   Typ runaPoliakryl
   Kod produktu5903479128129